O nas

Zajmujemy się kompleksową ochroną obiektów sportowych, biurowych oraz imprez masowych, przy których oferujemy Państwu możliwość wynajmu płotków zabezpieczających. Podejmujemy się także działań związanych z logistyką imprez masowych – organizujemy zaplecze techniczne i estradowe. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego wykonujemy też pełną dokumentację, która jest niezbędna do uzyskania zezwolenia na imprezę masową. Nasza agencja kontaktuje się także w Państwa imieniu z instytucjami publicznymi takimi jak: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Sanepid czy Urzędy Miasta lub Gminy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zapewnić pełen profesjonalizm i gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.

Świadczymy usługi z zakresu ochrony fizycznej obiektów i terenów. Swoje zadania wykonujemy z poszanowaniem interesu Klienta, obowiązującego prawa, a także z zachowaniem pełnych zasad etyki zawodowej. W zakres usług wchodzi także m.in. obsługa recepcji, portierni, parkingów i szatni.

Uzupełniająco do ochrony obiektów i imprez masowych, zajmujemy się także ochroną transportów wartości pieniężnych, monitoringiem systemów alarmowych, czy projektowaniem i montażem elektronicznych systemów alarmowych oraz reakcjami grup interwencyjnych na sygnały elektroniczne z ochranianych obiektów.

Jesteśmy firmą uniwersalną, silnie zorientowaną rynkowo oraz całkowicie dostosowujemy ofertę do wymagań i oczekiwań Klienta, z uwzględnieniem specyfik obiektu, planu ochrony i sporządzonej analizy zagrożeń. Pracujemy wyłącznie z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych na terenie całej Polski.

W swoich szeregach posiadamy tylko najlepszych i wykwalifikowanych pracowników, którym oferujemy stały rozwój. Umiejętności każdego pracownika dostosowujemy do specyfiki powierzonych zadań, dzięki czemu mamy pewność, że nasi ludzie są najlepsi. Zarówno właściciel jak i pracownicy firmy posiadają profesjonalne przygotowanie zawodowe, poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w resorcie spraw wewnętrznych, ministerstwie obrony narodowej oraz w innych wiodących podmiotach gospodarczych świadczących usługi ochrony osób i mienia.

Nasi pracownicy podczas wykonywania zadań służbowych wyposażeni są w nowoczesne, bezprzewodowe środki łączności oraz niezbędne środki przymusu bezpośredniego. Jednolite umundurowanie uzależnione jest od charakteru imprezy bądź wykonywanego zlecenia.

Prowadzimy działalność gospodarczą w oparciu o Koncesję L-0301/10 wydaną przez MSWiA, zgodnie z ustawą z dn. 22.08.1997 r. o Ochronie Osób i Mienia.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.